Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Puszysta szuka..

 • Mazowieckie, Warszawa, 00-125, Śródmieście
 • 2021-08-10 07:46:40
 • Dane kontaktowe

 • Telefon 000
 • Skype/www A
 • Informacje dodatkowe

 • Wygląd Lekko puszysta
 • Kolor włosów Brunet(ka)
 • Kolor oczu Piwne
 • Wiek 24
 • Cel spotkania Sponsoring Towarzystwo

Opis ogłoszenia

Jesteś tu - znaczy szukasz fajnej dziewczyny. Ja też tu jestem - znaczy szukam fajnego mężczyzny. Być może właśnie wzajemnie się szukamy. Jaka jestem? Tak do końca przekonasz się oczywiście, gdy poznamy się bliżej, bardzo blisko, zupełnie bliziutko, ale wiem, że się nie rozczarujesz. Na początek - jestem naprawdę miłą, raczej uległą 24-letnią szatynką, nieskromnie powiem, że atrakcyjną i bardzo kobiecą.Konesera ładnych, krągłych kobiet-plus size, bez tabu.Jestem delikatną, krągła, namiętna, naturalna, sympatyczną i uśmiechniętą, zadbaną młodą kobietą. Mam swoje krągłości, które, jak sądzę, tylko dodają mi uroku, duży biust domagający się pieszczot, w który będziesz uwielbiał się wtulać, fajną pupę. Jestem uśmiechnięta, zalotna, mam poczucie humoru i duże pokłady empatii. W ogóle mam mnóstwo zalet :) Ty - dojrzały fizycznie i emocjonalnie męski, sympatyczny, z błyskiem w oczach i otwartą głową, w którym znajdę oparcie emocjonalne i materialne. Chcę, żeby nasza relacja dawała nam obojgu mnóstwo satysfakcji i radości. Żebyśmy czekali na nasze spotkania z błogą niecierpliwością. Spotykamy się wtedy, kiedy mamy na to ochotę i wtedy wchodzimy do tylko naszego świata, w którym jestem tylko ja - Twoja uwodzicielska kochanka i Ty - mój niezawodny kochanek. A poza tym ten nasz świat wypełniają endorfinki, radość, pieszczoty, zaufanie, mnóstwo przyjemności, przyjaźń i cudowny beztroski seks. Poza spotkaniami po prostu wzajemnie szanujemy naszą prywatność. Napisz mi proszę coś bardzo miłego :) O sobie, o tym jak Ty widziałbyś naszą relację, o swoich wobec mnie oczekiwaniach. I skoro zaufanie i otwartość mają być podstawą tej naszej znajomości, zaproponuj mi też po prostu jakieś konkretne ramy finansowe naszej relacji. Napisz mi coś, co mnie do końca do Ciebie przekona i przestanę już szukać innych :) Gdy w naszej korespondencji okaże się, że blisko nam do siebie, oczywiście chętnie wymienię się z Tobą fotkami. Życzę Ci bardzo miłego dnia, który na długo i Tobie, i mnie utkwi w pamięci, bo jest to dzień, w którym zaczniemy się poznawać :)


Ogłoszenie oglądano: 256 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps