Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

poznamy fajnego pana

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2022-02-17 13:07:23
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 669371483
  • Informacje dodatkowe

  • Wygląd Normalna
  • Kolor włosów Brunet(ka)
  • Cel spotkania Sponsoring Towarzystwo
  • Upodobania i preferencje Sex oralny, Sex tradycyjny, Sex analny, Sex z zabawkami, Sex grupowy

Opis ogłoszenia

Chciałbyś spróbować w życiu czegoś nowego? Zapraszamy do nas ! Masz marzenia, które zawsze chciałeś spełnić? Zabija Cię rutyna? Tu pojawiamy się My. Spotkanie z nami najtaniej, Zapraszamy do nas ! tel 669371483 Nasz anons kierujemy do odpowiedzialnych i zdecydowanych Panów, pań lub par którzy zaglądając na tą stronę wiedzą po co tu są i czego chcą oczekują. Jesteśmy małżeństwem zadbanym i kulturalnym i dojrzałym. Pragniemy urozmaicić nasze życie intymne, szukamy jednak osób z klasą na stały, sponsorowany układ lub jednorazową przygodę. Nie jesteśmy profesjonalistami i nie mamy wyznaczonych granic wiekowych. Na pierwszym miejscu stawiamy na dyskrecję, szacunek oraz higienę - oczywście tego samego wymagamy. Może to być również spotkanie "delikatne" przesycone dużą ilością pieszczot i pocałunków. Spotkanie z nami bez patrzenia na zegarek w hotelu albo u Ciebie/u Was, tylko na terenie Warszawy. Zapraszamy chętnych Panów, Panie oraz Pary. Jesteśmy bardzo otwarci, kulturalni, dyskretni i zadbani. Tego oczekujemy również od Ciebie. Spotkanie z nami możliwe codziennie, preferujemy z racji pracy godziny popołudniowe i wieczorne, nawet póżno w nocy. Kontakt tylko telefoniczny: 669 37 14 83


Ogłoszenie oglądano: 351 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps