Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Zapraszam Cię na wspólny urlop

  • Małopolskie, Kraków
  • 2022-03-27 09:21:12
  • Dane kontaktowe

  • Imię Robert
  • Telefon 510624648

Opis ogłoszenia

ZapraszaDzień Dobry Paniom Z wielką przyjemnością było by mi miło Poznać Panią w wieku 55-65 lat która była by zdecydowana zgodzić się na wspólny wyjazd na tygodniowy urlop w miesiącu maju lub czerwcu . Ogłoszenie na ma żadnego podtekstu...po prostu szukam osoby do towarzystwa i wspólnego miłego spędzenia wolnego czasu . Więc jeśli brakuje Ci kogoś do towarzystwa i lubisz spędzać wolny czas w miłym towarzystwie , i była byś zainteresowana taka propozycją spędzenia wspólnego czasu , to proszę skontaktuj się ze mną a na pewno wspólnie dogadamy się i uzgodnimy szczegóły . Oczywiście opłacę za Ciebie cały pobyt . Pozdrawiam .m Cię na wspólny urlop


Ogłoszenie oglądano: 772 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps