Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam kogoś kto mnie wprowadzi

  • Warmińsko-mazurskie, Ełk, 1, 1
  • 2022-04-20 11:42:19
  • Dane kontaktowe

  • Imię Seba

Opis ogłoszenia

Szukam normalnego faceta który by wprowadził mnie w świat m/m. Kilka lat temu miałem przygodę z nieznajomym i skończyło się na wspólnym waleniu konia i obciąganiu, więc nie mam doświadczenia. Ale ostatnio mam ochotę to zrobić jeszcze raz. Na początek bym chciał z kimś normalnym popisać zanim się spotkamy. Ja 42 lata atrakcyjny na początek przy spotkaniu wzajemne walenie konia i oral z finałem w ustach. Pozdrawiam, ps nie mam lokum


Ogłoszenie oglądano: 641 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps