Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam kochanki 50-70lat

  • Pomorskie, Pruszcz Gdański
  • 2022-04-21 18:18:23
  • Dane kontaktowe

  • Imię Andzrej

Opis ogłoszenia

Szukam kobietydo spotkań… Szukam kochanki kobiety która lubi sex ale też przytuli, szepnie czasem miłe słówko. Szukam zdecydowanej miłe pani . Szukam kobiety, który nie zakocha się po pierwszej randce… Potrzebuje zdrowego i racjonalnego podejścia. Ja pomimo upływających lat (a upłynęło ich już 36 wciąż czuję się młodo i określam siebie jako faceta z klasą. Pomim o sporego już bagażu doświadczeń nadal mam mnóstwo energii, potrafię o siebie zadbać, uwielbiam sport. Nie szukam sponsorki – jestem samowystarczalny No może poza jedną sprawą J Jeśli uważasz, że moglibyśmy coś razem zdziałać – odezwij się. Wiek nie jest dla mnie ograniczeniem – liczy się ty


Ogłoszenie oglądano: 81 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps