Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Niezobowiązujące spotkanie z mężczyzną

  • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
  • 2022-04-21 20:36:23
  • Dane kontaktowe

  • Imię Aleksandra

Opis ogłoszenia

Witam zainteresowanych Panów! Szukam dyskretnego mężczyzny, z którym będę mogła stworzyć układ towarzyski bez założeń czasowych i angażowania się w związek na stałe. Obecnie jestem na finiszu procesu rozwodowego, a z racji tego, że jestem przywiązania do kontaktów z facetami szukam kogoś zadbanego, przystojnego i schludnego z kim będę mogła regularnie się spotykać niezależnie od miejsca, okoliczności, wieku faceta czy jego statusu materialnego. Nie jest dla mnie istotne to czy facet ma zobowiązania, ile ma pieniędzy co robi - najistotniejsze jest to kim jest, jak będę się przy nim czuła i czy będzie wobec mnie w porządku. Wezmę pod uwagę każde zgłoszenie. Pozdrawiam serdecznie.


Ogłoszenie oglądano: 397 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps