Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

uległy fetyszysta

  • Łódzkie, Łódź, 92-723, widzew
  • 2022-04-26 00:06:40
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 791899976

Opis ogłoszenia

Witam Panią !Uważam że możemy się umówić na stały kontrakt. Opłaty tzw. "składki feciora " nie rzadziej niż co dwa tygodnie, proponuje na początek 90-100 zł., w celu uzależnienia psa jebanego. Jeśli sok z cipki jest zniewalający to będę uzależniony na maksa. To pani ustala po ilu tygodniach, co i jak, gdzie i kiedy udostępni albo prześle. Nie mam konta więc poproszę o zgodę na wysyłki za pobraniem lub płatność na spotkaniu. Proszę zabronić psu stosunków i spuszczania spermy. Przejmij kontrolę nad jajami zboka Tylko pełne jaja są gwarancją posłuszeństwa i płatności uległego psa. Jest oczywistym, że spełniam wszelkie wymagania zawarte w ogłoszeniu. Jestem doświadczonym, znakomicie wytresowanym, totalnie uległym fetyszystą. Najbardziej pragnę długo używanej tzw. wyjebanej (noszonej po stosunku)damskiej bielizny, cieniutkich pończoch, rajstop min 2 tyg bez majtek,), najbardziej cenny jest tzw. wyjebany towar (czyli ślady stosunków z panami, oczka, spermy, a także poniżanie spermą w zużytych prezerwatywach oraz tampony (mrożone) wkładki i podpaski noszone po stosunku. Regularny układ (kontrakt, stałe opłaty tzw. składki co 2 tyg, dominy decydują co szmata może otrzymać, gdzie, jak i kiedy. Wystarczy wezwanie SMS watsapp na 791899976 lub e-mail:robkoch1@wp.pl PS. Mogę osobiście odbierać towar za gotówkę lub przesyłki za pobraniem. Albo proszę o nr konta i dane do dokonania pocztowego przekazu. Mam dobrą opinię i rekomendację na portalu. Nigdy nikogo nie oszukałem. Tylko poważne. Przed wysyłką proszę o foto towaru w zbliżeniu. Po takim szczuciu pies nigdy nie nawali. Szczęśliwego nowego roku życzy na zawsze wierny i oddany Fecior z Łodzi Mój adres na wysyłki towaru Paczkomat:LOD61A 97-720 Łódź, ul. Jugosłowiańska 1. Tel 791899976


Ogłoszenie oglądano: 90 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps