Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Przelotny romans

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2022-05-11 12:58:58
  • Dane kontaktowe

  • Imię Angelika

Opis ogłoszenia

Poznam mężczyznę na przelotną znajomość. Jestem 26-letnią kobietą, która ponad rok temu rozstała się z facetem i obecnie prowadzi wolny, luźny styl życia. Obowiązki zawodowe pochłonęły mnie na tyle mocno, że moje życie towarzyskie zeszło na dalszy plan, a od pewnego czasu moim marzeniem jest wejście w układ bez zobowiązań. Na początek chciałabym umówić się z przystojnym, schludnym, miłym mężczyzną - najlepiej starszym ode mnie na jednorazową randkę. Nie obiecuję nic, chciałabym po prostu spróbować czegoś nowego, poczuć dreszczyk emocji. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i dobrze się z nimi bawić, a nie mam jasno sprecyzowanego modelu faceta, w których gustuje dlatego nie skreślam nikogo na starcie. Proszę o pisanie wiadomości w prywatnej wiadomości :-)


Ogłoszenie oglądano: 399 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps