Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Lubię sprawiać przyjemność

  • Mazowieckie, Garwolin, 08-400
  • 2022-05-24 09:09:34
  • Dane kontaktowe

  • Imię Merol
  • Telefon 111111111

Opis ogłoszenia

Witam Panie w każdym wieku. Mam 40 lat, 180cm wzrostu, raczej przy kości- 110kg, wesoły, kulturalny. Najważniejsze jeśli będziemy się spotykać- HIGIENA i DYSKRECJA. Jak Ty wyglądasz nie ma dla mnie znaczenia, wiek również nie ma znaczenia, akceptuję Panie w każdym wieku. Anons mój kieruję do Pań zaniedbywanych erotycznie oraz do Pań z dużym apetytem na sex zabawy. Nie istnieją dla mnie tematy tabu (oczywiście w granicach rozsądku- nie preferuję udziwnień typu SCAT itp. ). Chciałbym dać Ci to czego moja żona nie chce, (ona tylko mówi rób co masz robić i spadaj)- czyli długie i namiętne pieszczoty, uwielbiam pieścić lizać piersi, potem przenieść się trochę niżej i niżej żeby w końcu dojść do łechtaczki, będę pieścił ją językiem, w międzyczasie wsunę Ci paluszek do pochwy i będę masował Cię nim aż do czasu kiedy już nie będziesz mogła wytrzymać z podniecenia, moja druga ręka w tym czasie będzie pieścić twoje piersi, wtedy wejdę w Ciebie moim twardym przyrodzeniem i będę mocno posuwał przez następne 15 minut. Uwielbiam patrzeć na twarz kobiety która szczytuje, jeśli dostaniesz kobiecego wytrysku nic nie szkodzi, chodzi o to żebyś to ty była w 100% usatysfakcjonowana z naszego spotkania. Mam dosyć spore przyrodzenie, może nie najdłuższy 20cm, ale o konkretnej średnicy (czasem kobiety mówiły mi ALE MASZ ZAJEFAJNY SPRZĘT). Oczekuję jak już pisałem higieny, dyskrecji, i niewielkiej gratyfikacji za poświęcony czas. Na pierwszym spotkaniu możemy spotkać się u Ciebie lub w hotelu, spotkanie w samochodzie nie jest możliwe na pierwszym spotkaniu, na kolejnym jeśli już poznamy swoje preferencje i upodobania możemy również pofiglować w samochodzie. Koszt oraz wybór hotelu po twojej stronie. Jeśli jesteś zdecydowana napisz na merolbenz1@wp.pl, na lub przed pierwszym spotkaniem wymienimy się numerami telefonów. Pozdrawiam i czekam na maila (pocztę sprawdzam raz w tygodniu, więc proszę o cierpliwość). Całuję z języczkiem tam gdzie lubisz najbardziej.


Ogłoszenie oglądano: 42 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps