Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Studentka umówi się bez zobowiązań

  • Podlaskie, Białystok
  • 2022-05-24 21:31:02
  • Dane kontaktowe

  • Imię Oliwia

Opis ogłoszenia

Hej! Poznam mężczyznę na spotkanie bez zobowiązań. Jestem 24-letnią kobietą na ostatnim roku studiów, która niedawno została bardzo zraniona przez swojego byłego faceta i szukam odskoczni oraz zamknięcia tego rozdziału. Jestem otwarta na luźne spotkania randkowe na zasadzie wzajemnej zabawy bez tworzenia stałego związku. Z chęcią porozmawiam z każdym kto jest szarmancki, zadbany, nie jest aroganckim chamem tylko przyjaznym facetem, który wie czego chce, potrafi stworzyć miłą atmosferę wokół siebie i nie chce budować stałego związku z partnerką. Zupełnie nie szukam sponsora więc na pytania tego typu nie będę odpisywała. Zapraszam do konkretnej rozmowy : -)


Ogłoszenie oglądano: 258 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps