Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Młody facet zapozna się z dojrzałą kobietą.

  • Lubelskie, Kraśnik
  • 2022-06-05 15:19:59
  • Dane kontaktowe

  • Imię Kuba

Opis ogłoszenia

Witam Panie czytające to ogłoszenie, jeśli je czytasz pewnie zainteresował Cię tytuł, tak jak w nim ująłem chciałbym nawiązać znajomość z dojrzałą kobietą. Jestem młodym facetem, wiem czego chcę i mam nadzieję znaleźć tu osobę o charakterze, który współgra z moim :) Interesuje mnie tylko długa znajomość, nie jednorazowe spotkania. Oczywiście najpierw należy się zapoznać i sprawdzić czy przypadniemy sobie do gustu. Jeśli chodzi o mnie jestem szczupłym atrakcyjnym facetem, wykształcony, kultury mi nie brak, liczy się dla mnie druga osoba, jak już usłyszałem - ciepły charakter :) liczę na miłe spędzenie czasu we dwoje. Jeśli chciała byś mnie poznać odezwij się, nie jestem tutaj po to, żeby zbierać czyjeś fotki czy pisać w nieskończoność, interesują mnie realne spotkania i taka znajomość. Pozdrawiam


Ogłoszenie oglądano: 73 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps