Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

32-letnia rozwódka pozna

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2022-06-08 18:06:02
  • Dane kontaktowe

  • Imię Dominika

Opis ogłoszenia

Jestem 32-letnią rozwódką, która po 10-letnim związku, nieco ponad rok po ślubie właśnie zakończyła proces rozwodowy. Zostałam zraniona i nie spieszy mi się do stworzenia kolejnego związku na stałe ale szukam dyskretnego układu towarzyskiego, w którym będę mogła czuć swobodę, zero zobowiązań i wolność. Warunkiem jest oczywiście dobre flow, które musi między nami zaistnieć. Lubię zadbanych, kulturalnych facetów na poziomie, którzy są dojrzali emocjonalnie, potrafią przejąć inicjatywę oraz są naturalni w sposobie bycia. Chciałabym porozmawiać tylko z konkretnymi osobami, które wiedzą czego chcą i tylko takich szukam dlatego proszę o bezpośredni kontakt i jasno sprecyzowane oczekiwania.donkadona0@gmail.com


Ogłoszenie oglądano: 148 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps