Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam pani do przyjacielskiego układu

  • Kujawsko-pomorskie, Toruń, 87-100
  • 2022-06-26 18:08:48
  • Dane kontaktowe

  • Imię Daniel
  • Telefon 603682541

Opis ogłoszenia

Witam wszystkie Panie. Szukam tą drogą kobiety do fajnego układu opartego na dyskrecji (chętnie mężatki, ale nie jest to warunkiem koniecznym). Dyskrecja i wzajemny szacunek mają dla mnie fundamentalne znaczenie w takim układzie. Czujesz się zaniedbywana? Mąż wyjechał w delegację? Na pewno jak każda inna kobieta masz swoje potrzeby, których nie powinnaś się wstydzić. Wiek Pani bez znaczenia (lubię również starsze kobiety). Wszystkie szczegóły do ustalenia.


Ogłoszenie oglądano: 20 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps