Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Zabiorę dziewczynę/dziewczyny na zakupy i kolację ze śniadaniem :)

  • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
  • 2022-06-28 18:30:36
  • Dane kontaktowe

  • Imię Realny

Opis ogłoszenia

Zaproszę młodą dziewczynę na spotkanie. Szukam fajnej i naturalnej dziewczyny. Atrakcyjnej, uśmiechniętej, komunikatywnej i otwartej na zabawę. Małoletnim dziękuję. Spotkanie planuję w ustalonym dniu w drugiej połowie sierpnia - wszystko do ustalenia, możemy wybrać się na wspólne zakupy, do kina, spacer itp. Wiem, że jeszcze dużo czasu do docelowego spotkania, ale moim zdaniem takiego spotkania nie organizuje się z dnia na dzień, uda nam się wymienić kilka wiadomości, spotkać zapoznawczo na mieście, aby zbudować jakąś podstawową relację i poczucie bezpieczeństwa dla obu stron. W zamian oczekuję, że odwdzięczysz mi się swoją urodą, miłym towarzystwem i namiętnym seksem... Myślę, że się dogadamy, bo byłem na takim spotkaniu w zeszłym roku i było świetnie... Nie zaproponuję Ci trzymiesięcznej pensji za jedno popołudnie/noc, bo nie jestem bajkopisarzem, ale na pewno będziesz zadowolona. Jeśli chodzi o mnie, to jestem przystojny (przynajmniej tak mówią) i zdecydowanie normalny - inteligentny, zadbany facet przed czterdziestką, 172 cm wzrostu. Zdjęcie realne. Oczekuję dyskrecji. Zapewniam Cię, że zadbam o Ciebie, potraktuję z należytym szacunkiem i zatroszczę się o wspólne bezpieczeństwo. Zresztą przekonasz się na spotkaniu zapoznawczym. Jeśli masz atrakcyjną koleżankę, z którą chciałabyś wybrać się na zakupy, to jeszcze lepiej, spędzimy ten czas we troje... Jeśli jesteś zainteresowana, pisz śmiało. Kontakt najlepiej z dyskretnym zdjęciem, bo i tak o nie poproszę - zbyt dużo tutaj erotomanów-gawędziarzy, którzy umawiać się chcą na fikcyjne spotkanie :)


Ogłoszenie oglądano: 39 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps