Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Kamień w morzu, sponsoring.

  • Łódzkie, Łódź
  • 2022-07-21 16:23:58
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 500 591 358

Opis ogłoszenia

(English below) Nowicjusz, dla Pani. Ta oferta jest kierowana wyłacznie do pań niezamężnych, niezaręczonych. Jeżeli mnie oszukasz w tej sprawie to nakarmię Tobą lwa. Obecnie do złapania w Łodzi, 34 lata, 184cm. Interesuje mnie prawo, podróże, języki. Mogę być dostępny 24/6 330/365, wiek pani nie ma znaczenia, ważne zebyśmy sobie odpowiadali. Ja mogę Ci wywijać nagimi pośladkami w fartuchu, gotując Ci obiad lub towarzyszyć Ci w każdy inny sposób. Ty natomiast możesz dbać żeby misio był wyspany a jego wysiłek gratyfikowany. Wolę stały ekskluzywny układ ale krótsze spotkania wchodzą w grę. Napiszesz, odpowiem. Mail, telefon. Miłosz


Ogłoszenie oglądano: 26 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps