Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Umówię się bez zobowiązań

  • Lubelskie, Lublin
  • 2022-08-05 16:05:31
  • Dane kontaktowe

  • Imię Malwina

Opis ogłoszenia

Hej! Umówię się z mężczyzną na niezobowiązujące spotkanie randkowe. Jestem kobietą po długoletnim związku, która od niedawna jest wolna i w końcu zaczyna korzystać z życia. Obecnie nie mam w planach tworzenia stałego związku partnerskiego jednak chętnie zabawię się z zadbanym, przystojnym mężczyzną, który potrafi zadbać o siebie, kobietę, atmosferę, potrafi być inicjatorem, wie czego chce jest konkretny. Minimum wieku - 25 lat, młodszym nie odpiszę! Zaznaczę, że nie szukam sponsora tylko przelotnego romansu. Odpowiadam na wiadomości mailowo.


Ogłoszenie oglądano: 89 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps