Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

1 tys za spełnienie fantazji

  • Świętokrzyskie, Kielce
  • 2023-03-18 09:05:01

Opis ogłoszenia

Nawiąże długofalową relacje z normalną kobietą której brakuje męskiego towarzystwa i dobrego sexu. Ze swojej strony mogę zapewnić dyskrecję, miła atmosferę przynajmniej na stopie koleżeńskiej. Nie mam zamiaru Cię oceniać itp. jeśli zatem chcesz mieć dobrego kolegę i nieziemskiego kochanka w jednym to czekam. Ja młodo wyglądający 40stolatek, szczupły,wysoki. Za poświęcony czas odwdzięczę się finansowo. Ps. Jestem mobilny więc w sensownej odległości dojadę.


Ogłoszenie oglądano: 525 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps