Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Uległy gej szuka ALFONSA

  • Mazowieckie, Warszawa, 02-904, Sadyba
  • 2023-04-21 07:53:55
  • Dane kontaktowe

  • Imię norbert
  • Telefon 502862146

Opis ogłoszenia

Jestem uległym wobec mężczyzn. Oddaję się za darmo każdemu na wszelkie sposoby. Obciągam z połykiem, anal w gumie, piss na mnie, sm., bdsm., itp. Daję zadowolenie Panom. Lecz uważam, że powinienem mieć ALFONSA, który dostaje ode mnie k.a.s.ę. za to, że sie puszczam. Moja dupa powinna pracować na rzecz ALFONSA. Ja daję za darmo a płacę ALFONSOWI za zgodę na puszczanie się. Mam 47 lat, 173 cm., 85 kg., i mały nie staje 10 cm. Anons jest na serio


Ogłoszenie oglądano: 739 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps