Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Dyskretny układ

  • Pomorskie, Tczew
  • 2023-05-01 12:53:02
  • Informacje dodatkowe

  • Wygląd Normalna
  • Kolor włosów Blondyn(ka)
  • Cel spotkania Dyskretna znajomosc

Opis ogłoszenia

Witam Mam 34l 172cm miły spokojny uczuciowy :) Poszukuję tą drogą kobiety z którą nawiążę długą relację opartą na przyjaźni i szacunku. Oczekuję i sam gwarantuję dyskrecję zależy mi na stałym miłym dyskretnym układzie. Mechaniczny seks z zegarkiem w ręku to nie dla mnie ... Zależy mi na miłej kulturalnej atmosferze oraz namiętnym dopełnieniu danego spotkania tak aby dwie strony czuły satysfakcję i dreszcz emocji przed kolejnym spotkaniem.


Ogłoszenie oglądano: 325 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps