Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Dla Jednej

  • Małopolskie, Kraków, Kraków
  • 2023-05-10 12:02:22

Opis ogłoszenia

Witaj. Tak naprawdę nie wiem czy w dzisiejszej teraźniejszości te słowa będą miały jakąkolwiek wartość poza kilkoma literami, lecz być może Twoje skryte myśli także krążą tam gdzie moje i gdzieś w nich szukamy siebie nawzajem. Nie chciałbym żebyś w pierwszym odruchu wpasowała mnie w grono facetów rzucających się na pierwsza lepszą napotkana kobietę szukając przy tym tylko przelotnych przygód bo nigdy nie korzystając z żadnych szybkich usług obszernie wszędzie dostępnych nie ustawie się w kolejce desperatów. Mimo wszystko szanując każdą napotkaną osobę w życiu nie w parze mi z profesjonalizmem, sztucznością i uzależnieniami. Znalazłem się tu... na pewno nie z przymusu i nie dążąc do niczego nic na siłę, wbrew sobie i Twojej osoby nie szukam tu jednorazowych mechanicznym spotkań na czas, lecz tylko jednej dłuższej znajomości nie mając przy tym zamiaru w żaden sposób oceniać dlaczego chcemy tak a nie inaczej, Tym bardziej wymuszanie sztucznych zachowań i przedmiotowe traktowanie zdecydowanie nie jest odbiciem mojej osoby która w żadnej odmianie nie ma na celu bawienia się Twoimi uczuciami oraz deptania po prywatności... Chciałbym poznać Ciebie... tylko jedną zadbaną i naturalną osobę, która swym uroczym i spokojnym usposobieniem będąc sobą potrafi się uśmiechać Osobę dla której rozmowa,szacunek, zaufanie i życzliwość będą znaczyć coś więcej niż kilka cech wyciągniętych ze słownika. Zależy mi na poznaniu dojrzałej emocjonalnie i zrównoważonej osoby która także pierwszy raz szuka jednej dłuższej bezproblemowej relacji z nutą sympatii opartej na dyskretnej przyjaźni przez duże P, mając w sobie świadomość jej podstawowych wartości. Nie narzucając nikomu swojego gustu jestem przystojnym, dbającym o siebie, szczerym i czułym facetem mocno stąpającym po ziemi który wie jak sprawić żeby ktoś oddał mi swój uśmiech . Lecz nie będę pisał tu poematów ani wymieniał dalej po kolei cech ze słownika bo napisać można wiele , lecz to co dalej zależy tylko od nas . Całuję


Ogłoszenie oglądano: 296 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps