Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

bezpruderyjna i uległa-

  • Pomorskie, Gdansk, 81-333, Oliwa
  • 2023-10-19 14:28:01
  • Dane kontaktowe

  • Imię Marek
  • Telefon 605674921

Opis ogłoszenia

Witaj. Szukam uległej z Trójmiasta. Lubię zabawy z uległą laską , która będzie mnie słuchać i wykonywać moje rozkazy i plecenia. Mieszkam w Gdyni i jestem wdowcem. Wzrost 182 cm,waga-102 kg. Lubię zabawy cyckami, radełkiem, łechtaczką i wargami sromowymi, lubię wiązać duże cycki i robić z nich baleroniki, klapsy na pośladki i bambusowy kijek. Lubię zakuwać w kajdanki, oral, fisting, mineta długa i z zabawkami. Jednak naczelną regułą jest wzajemny szacunek i uszanowanie partnera. Mój adres mailowy: mmor56582@gmail.com


Ogłoszenie oglądano: 139 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps