Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Spotkam się z kobietą OPIS

  • Opolskie, Kędzierzyn-Koźle
  • 2023-11-07 19:36:38
  • Dane kontaktowe

  • Imię Aleksander

Opis ogłoszenia

Jestem młodym umięśnionym 18 latkniem z doświadczeniem i spotkam się w wiadomo jakim celu choć dla mnie piorytetem on nie jest gdyż potrafię spędzić czas tak żeby został zapamiętany nie tylko ze względu za nie zapomniany sex. Szukam kobiet od 18 do 45 roku życia, i tak z kobietami po 40-stce swoje doświadczenia seksualne też już mam za sobą. Jestem osobą o dość dziwnej formie gdyż potrafię się bardzo łatwo i szybko przystosować do każdej zachcianki lub fantazji, jak by to ująć ,,jestem wszystkim i niczym". Swoje przygody mam już od 16 roku życia i naprawdę wiele się nauczyłem o kobietach i nie tylko. Wiele kobiet ma swoje niespełnione fantazje o które boi się zaproponować lub mąż bądź kochanek nie chce tego zrobić. Jeśli była bys zainteresowana spotkaniem takim jakim sobie zapragniesz to skontaktuj się proszę na mojego maila: ifoalek8@gmail.com CENA: UŚMIECH NA TWARZY Jestem prawdziwy i też mam swój haczyk: Nie mam lokum, dojeżdżam i nie spotykam się na mieście a co do reszty to proszę o kontakt Pozdrawiam :)


Ogłoszenie oglądano: 35 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps