Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam dyskretnej relacji z mężczyzną

  • Śląskie, Katowice
  • 2023-11-09 18:15:54
  • Dane kontaktowe

  • Imię Kaja

Opis ogłoszenia

Hej. Mam na imię Kaja. Jestem młodą kobietą, przed trzydziestym rokiem życia. Obecnie poszukuję partnera, z którym będę miała możliwość stworzenia luźnego, niezobowiązującego związku partnerskiego, który będzie mógł obrać formę otwartego związku. Z reguły jestem konkretną, lecz nieco skrytą, stonowaną i ciepłą osobą, więc szukam kogoś podobnego do siebie, choć jestem elastyczna, otwarta na różnych ludzi i dobrze odnajduję się w towarzystwie. O szczegółach swojego życia, o sobie oraz swoich założeniach rozmawiam tylko z poważnymi mężczyznami, którzy są poważni w swoich zamiarach. Zapraszam do rozmowy.


Ogłoszenie oglądano: 200 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps