Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Ogłoszenie sponsorowane czytaj opis ????

  • Dolnośląskie, Wroclaw
  • 2023-11-11 00:54:15
  • Dane kontaktowe

  • Imię Czarek

Opis ogłoszenia

Poznam zadbanego, czystego sponsora w przedziale wiekowym 25-40 który chce raz na jakiś czas się zabawić z facetem. Poczuć jak moja ręka otwiera tobie rozporek i chwyta penisa i pieści go. Wzamian mogę też tobie dać do pieszczenia swojego. Na sponsoringu liczę na 500zl- 20 000zl za spotkanie i reszta to co mi kupisz. będziesz chciał abym założył musisz przyjść z tym do mnie lub też możemy udać się do sklepu w tedy ty kupujesz ja czekam niedaleko ciebie ty przesyłasz mi zdjęcie czy mi się podoba. Może to być męska erotyczna bielizna jak również i damska.Ile będziesz mógł dać od siebie ra również się odwdzięczę kwestia aby się dogadać i się dobrze bawić seks tylko w zabezpieczeniu lokum może być po twojej stronie jak i po mojej kwestia dogadania. Nie zapraszam do siebie zostaję nam hotel lub apartament. W seksie grupowym maksymalnie trójkąta chyba że się dobrze poznamy to może i się odważę. Jeśli czegoś nie wymieniłem pytaj może się dogadamy


Ogłoszenie oglądano: 217 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps