Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

szukam pań, które lubią minetkę

  • Pomorskie, Gdansk, 80-330, Oliwa
  • 2023-11-27 14:28:06
  • Dane kontaktowe

  • Imię Marek

Opis ogłoszenia

Uwielbiam jak kobieta robi mi loda i zlizuje całą spermę i połyka ją ze smakiem. Ja nie jestem dłużny i robię długą minetę, często z zabawkami i wypijam wszystkie jej soki jakie mi wypuści. Czasami udaje mi się wywołać squirty i wtedy jest podwójna radość z wypływających soczków. Lubicie igraszki przy świadkach? Lubicie odstępować swoją partnerkę i uwieczniać swoje zabawy na fotkach? Ten trzeci nie przeszkadza wam, a raczej jego obecność podnieca? Skontaktujcie się ze mną. Mieszkam w Gdańsku i chętnie wam będę towarzyszyć.


Ogłoszenie oglądano: 93 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps