Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

moze ty

  • Wielkopolskie, Międzychód, 64-400
  • 2024-04-30 19:01:10
  • Dane kontaktowe

  • Imię jan

Opis ogłoszenia

Bez względu na to, jaka jest Twoja historia, otwórz się na nową znajomość, która może przerodzić się w przyjaźń, partnerski związek, a nawet w miłość.Jeśli jesteś w wieku оd 45] 65 l szukasz przyjaciela, , partnera czy po prostu bliskiej osoby, z którą miło spędzisz czas, przekonaj się, że warto spróbować kolejny raz. ja 42 latek 175w zadbany miły o dobrze ustawionej pozycji życiowej poszukuje pani do dłuższej znajomości.chciałabyś mieć przyjaciela .a nie chciałabyś burzyć spokoju rodzinnego mieszkam koło miedzychodu


Ogłoszenie oglądano: 88 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps