Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Zapraszamy do współpracy.

  • Śląskie, Katowice
  • 2024-05-14 23:50:37
  • Dane kontaktowe

  • Telefon 451013956
  • Informacje dodatkowe

  • Przedzial wiekowy od-do 18-40
  • Zakaterowanie TAK

Opis ogłoszenia

Zapraszamy do współpracy. Działamy w branży „Adults only” na wielu płaszczyznach. Dzięki działalności globalnej docieramy z nasza ofertą do klientów na całym świecie Na terenie Polski prowadzimy rekrutację przede wszystkim w branży multimedialnej. Niespotykany dotąd model rozliczeń polegający na wypłatach wynagrodzenia za wykorzystane prawa do materiału systematycznie, zgodnie z miesięcznymi raportami sprzedaży. Zatrudnimy aktorki, modelki oraz masażystki do udziału w produkcjach foto / video materiałów „tylko dla dorosłych”. Dopuszczamy możliwość udziału anonimowego poprzez ukrycie wizerunku oraz innych części ciała, które ze względu na swoją charakterystykę mogę ułatwić identyfikację. Wymagania: atrakcyjny wygląd, bardzo dobre wyniki badań (skierowanie na badania wystawiamy), zaangażowania w wykonywana pracę. Nie wymagamy doświadczenia, Proszę w zgłoszeniu umieścić podstawowe informacje: wiek, waga, rozmiar odzieży oraz preferencje. Prosimy także o przesłanie informacji o możliwej dyspozycyjności oraz zdjęć sylwetki en face oraz profil. Nie muszą być to zdjęcia „rozebrane”. Dla najbardziej zaangażowanych przewidujemy benefity dodatkowe: - Zakwaterowanie - Karnety na siłownie i basen - Inne dodatki motywacyjne


Ogłoszenie oglądano: 45 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps