Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Pan który pomoże Ci zapomnieć o problemach

  • Opolskie, Namysłów
  • 2024-06-09 23:20:16
  • Dane kontaktowe

  • Imię Przyjaciel

Opis ogłoszenia

Hej jestem mężczyzną 31 lat jeśli potrzebujesz odskoczni masz jakiś problem chcesz po prostu porozmawiać, popisać Zapraszam a myślę że będę w stanie Ci pomóc jak tylko potrafię . 1. Zwykła rozmowa 2. Wspólne spędzanie czasu ( kino ,kolacja itp) 3. Romans z mężatką 4. Masaż erotyczny z olejkami ( mam certyfikat ) 5. Wspólna masturbacja 6. Zabawy z gadżetami erotycznymi 7. Ostry jak i delikatny sex UWAGA DAJE I OCZEKUJĘ PEŁNĄ DYSKRECJĘ !!!!


Ogłoszenie oglądano: 26 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps