Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Młody bi szuka chętnych do zabawy i chętnie dołączy

  • Dolnośląskie, Świebodzice, 58-160
  • 2024-06-16 07:17:32
  • Dane kontaktowe

  • Imię Piotr młody chętny bi pozna chętne osoby
  • Telefon 793-652-199

Opis ogłoszenia

Jestem Piotr wysoki szczupły blondyn jestem biseksualny otwarty na wszelkie możliwe propozycje lubię eksperymentować zadbany konkretny dbający o chigiene osobistą dyskretny oczekuję tego samego od zainteresowanych chętnie nawiąże kontakt z osobami które chcą się poznam i dobrze zabawić poznam panią,pana, parę lub trans szukających dobrej zabawy pomogę innym w spełnieniu fantazji dojadę gdzie tylko trzeba mogę również zaprosić do mnie do prywatnego mieszkania serdecznie zapraszam do kontaktu śmiało pisać sms lub dzwonić jestem cały czas dostępny pod numerem telefonu 793-652-199


Ogłoszenie oglądano: 70 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps