Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Studentka szuka kochanka

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2021-04-08 00:57:21
  • Dane kontaktowe

  • Imię Karolina

Opis ogłoszenia

Cześć! Mam na imię Karolina, jestem 22-latką, która studiuje zaocznie. W tygodniu pracuję dorywczo i mam dość sporo wolnego czasu. Chodzę na siłownię, spotykam się z przyjaciółmi, pół roku temu rozstałam się z facetem, który mnie zdradził i obecnie moje uczucie sa zastygłe. Póki co nie podchodzę mega poważne do tematu związku ale chętnie spotkam się z kimś na przelotna randkę bądź stworzę jakiś dyskretny układ z osobą, która pragnie tego samego i zostaniemy przyjaciółmi i kochankami jednocześnie. Nigdy wcześniej nie byłam w podobnej relacji i jestem ciekawa jakby to było. Jestem dość rozrywkową osobą, jednak przez pandemię musiałam nieco spuścić z tonu choć nie ukrywam, że brakuje mi imprez czy wyjazdów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Szukam mężczyzny, który dba o siebie i kobietę, wie czego chce, jest kulturalny, towarzyski i ma dystans. Chętnie porozmawiam z ludźmi, którzy są zainteresowani poznaniem mojej osoby i stworzeniem czegoś ciekawego.


Ogłoszenie oglądano: 44 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps