Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Wolna kobieta szuka faceta

  • Wielkopolskie, Poznań
  • 2022-05-07 14:02:59
  • Dane kontaktowe

  • Imię Gosia

Opis ogłoszenia

Poznam mężczyznę, najlepiej wolnego na dyskretne spotkania towarzyskie w pełnej dyskrecji. Jestem 35-letnią kobietą świeżo po zakończonym, burzliwym związku, który kosztował mnie sporo emocji. Jestem osobą gloryfikującą wolny styl życia, nie mam zobowiązań, lubię zmieniać otoczenia, zawsze potrzebuję nowych bodźców i na ten moment potrzebuję kogoś zdecydowanego na przygodę bez oczekiwań i wielkich planów co z tego będzie. Preferuję zadbanych, pewnych siebie mężczyzn, którzy potrafią się zabawić, dbają o pozytywną aurę w swoim otoczeniu, są pomysłowi i dowcipni oraz elastyczni w różnych miejscach i okolicznościach. Chętnie porozmawiam z każdym kto ma konkretną propozycję wspólnej znajomości :)


Ogłoszenie oglądano: 100 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps