Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

28-latka szuka dyskretnego romansu

  • Małopolskie, Kraków
  • 2022-05-13 16:19:43
  • Dane kontaktowe

  • Imię Madzia

Opis ogłoszenia

Hej! Poznam faceta, z którym stworzę przyjacielską, dyskretną relację towarzyską. Jestem 28-letnią kobietą po 6-letnim związku, który skończył się rok temu. Obecnie chciałabym spotykać się z kimś bez zobowiązań, bez żadnego przywiązywania emocjonalnego. Warunkiem koniecznym jest to by mężczyzną dbał o higienę osobistą, był kulturalny, stanowczy, pomysłowy i miał to coś dzięki czemu będę się przy nim czuła naturalnie. Zapraszam do konkretnej rozmowy, w której będzie możliwość wstępnego zapoznania się i ustalenia ewentualnych szczegółów spotkania.


Ogłoszenie oglądano: 78 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps