Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

KOLEZANKI POZNAM

  • Zachodniopomorskie, Szczecin, 71711, hoza
  • 2018-04-12 14:01:49
  • Dane kontaktowe

  • Imię HAJ
  • Telefon 789 371 994

Opis ogłoszenia

WITAM. SZUKAM DWUCH MILCH KOLEZANEK NA SPOTKANIE NA WASZYCH WARUNKACH BEZ SEXU W MOJA STR JESLI TAK CHCECIE. MIESZKAM SAM Z NIKIM SIE NIE SPOTYKAM.TRENUJE. PREFERUJE DLUZSZA ZNAJOMOSC. LUBIE SLUZYC KOBIECIE CHETNIE PERWERSYJNEJ. TAK PRAGNE TEGO SPOTYKAC SIE Z DWIEMA LIZAC JE GOGINAMI I SPELNIAC ICH ZACHCIANKI. MAM 40 PROWADZE AKTYWNY TRYB ZYCIA. GORACO ZAPTASZAM NA GRILA I DOBRA MINETE W KOLEJARZA PRZY DRINKU. SEBASTIAN 789 371 994. PRACUJE JESTEM OGRANICZONY CZASOWO GORACO ZAPRASZAM.


Ogłoszenie oglądano: 766 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps