Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam faceta na dyskretny romans

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2022-05-18 17:37:18
  • Dane kontaktowe

  • Imię Roksana

Opis ogłoszenia

Poznam mężczyznę na dyskretną, niezobowiązującą znajomość. Jestem młodą, niezależną, wyzwoloną kobietą, która zaraża ludzi optymizmem, dobrą energią i chęcią odkrywania siebie i świata. Jestem całkowicie życiowymi schematami, przywiązywaniem do ludzi i otoczenia - jak to mówią kobieta zmienną jest :) Obecnie jestem na etapie poszukiwania relacji z partnerem na zasadzie kumpelskiej relacji w dyskrecji polegającej na spotykaniu się w różnych miejscach i okolicznościach. Szukam kogoś kto będzie elastyczny i chętny na nową znajomość, lubi przełamywać pewne granice, jest konkretny i przede wszystkim na spore poczucie humoru - to warunek konieczny:) Rozmawiam mailowo bądź telefonicznie. Zapraszam.


Ogłoszenie oglądano: 243 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps