Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam

  • Małopolskie, Kraków, Podgórze
  • 2023-04-01 06:35:44

Opis ogłoszenia

Szukam osoby która wytresuję mnie na idealną obciągare i będzie mnie traktować jak tanią, brudną prostytutkę. idealnie obsłużyła każde przyrodzenie, moje gardło zmieściło każdy rozmiar i bym połkneła cały wytrysk. Nie posiadam lokum więc nasze spotkanie będzie musiało się odbyć u ciebie. Proszę żeby osoby odpowiadające na to ogłoszenie były tylko z Krakowa. Kilka słów o mnie: 35 lata, staram się utrzymać higienę, waga 103kg, wzrost 188 cm.


Ogłoszenie oglądano: 271 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps