Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Mundurowa suczka

  • Dolnośląskie, Wroclaw
  • 2023-12-11 00:08:29
  • Dane kontaktowe

  • Imię Anna

Opis ogłoszenia

Witam. Wiem, że to dość dziwne ogłoszenie.. Najbardziej interesuje mnie seks grupowy, gangbang. -Jestem policjantką. Co najważniejsze: niewyżytą i uległą. Mam specyficzne potrzeby i fantazje. Odwrotnie niż w pracy uwielbiam być totalnie zdominowana, sponiewierana, upokarzana. Kocham ostry seks. Bardzo ostry. Mam słabość do złych facetów. Takich naprawdę BARDZO złych, chamskich, wrednych... Szukam przestępców, kryminalistów, byłych więźniów (kobiety jak najbardziej też). Chodzi mi o takich, którzy nie cierpią policji i policjantów, i najchętniej wykorzystaliby mnie, zeszmacili. Można ze mną zrobić wszystko. Kajdanki i inne rzeczy do wykorzystania przez Was.


Ogłoszenie oglądano: 548 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps