Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Paula Crossdresser Pasiv szuka Kochanka

  • Lubuskie, Żary, 68-200
  • 2024-03-27 10:49:28
  • Dane kontaktowe

  • Imię Paula
  • Telefon 796311035

Opis ogłoszenia

Przebieram się za pasywną kobietkę. Czas mam głównie w tygodniu z rana 7-8, (czasami wczesnym popołudniem ale to po domówieniu). Jestem PASYWNA więc nie wyciągam swojego I nie pozwalam dotykać nawet przez majtki bo wtedy zabawa się dla mnie kończy. Szukam dyskretnego kochanka który wypieści moje nóżki dupcię i cycuszki, a nie tylko ruchacza. Zabawa tylko w gumce smakowej. Nie mam lokum. Na pierwsze może być plenerek. Na kolejne coś organizujesz.


Ogłoszenie oglądano: 234 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps